חגית ויחנסקי-גואטה

 

 

 

רקדנית, כוריאוגרפית, מורה לג'אז, מחול לגיל הרך, מחול אירובי, בוגרת המסלול לפסיכולוגיה התפתחותית וחברתית של האונברסיטה הפתוחה, חברה במועדון ממ"י (מועדון מחול ישראלי) ודמות מוכרת ומוערכת בעיר פ"ת, נשואה לרונן, אמא של ים, ירדן ושי-לי.


לעולם הריקוד נכנסה כבר בגיל 3 ובמשך השנים למדה את מגוון סגנונות הריקוד, הופיעה בתכניות טלוויזיה, הצגות, מחזות זמר ומופעי מחול שונים. לאחר שסיימה את שירותה הצבאי החלה ללמוד בווינגיט ובאוניברסיטת ת"א שם  רכשה את הסמכותיה, יוצאת להשתלמויות מחול בארץ ובחו"ל מידי שנה.


החלה את דרכה בהוראת המחול  בבתי ספר עירוניים, גני ילדים, מתנ"סים ובבתי ספר פרטיים ברחבי הארץ ובשנת 2005 הקימה בשיתוף עם בעלה רונן את הסטודיו לתנועה ומחול בפ"ת, כיום הסטודיו זוכה להצלחה והערכה גדולה בארץ ותלמידי הסטודיו זוכים ללמוד מהמורים המובילים בתחום כאשר חגית הינה הרוח החיה והמנהלת המקצועית בסטודיו.

בנוסף לכל זאת חגית אחראית כיום על כוריאוגרפיות של טקסים שונים בבתי הספר היסודיים וחטיבות הביניים בפ"ת, כוריאוגרפיות של הצגות, קלטות ילדים, תוכניות טלוויזיה, קליפים ומופעי מחול שונים, בעלת טור שבועי בעיתון העיר מלאבס פ"ת.


חגית ידועה ביחסה החם, האוהב והאימהי שהיא מעניקה לתלמידיה

ובתחושה שהיא מעבירה לכל  אחד ואחת:

 

לחלום... להאמין... לבצע...

עמותת שיבולת